Witaj na blogu studenckim! ​

Odnajdziesz tutaj świetnie określonych odbiorców, jakimi są studenci. Jeżeli celujesz w młodych ludzi w wieku 17–26 lat to już ich znalazłeś! 🙂 Na blogu spotkasz się z lojalną społecznością, stałymi czytelnikami, którzy spędzają tutaj dużo czasu. To właśnie treść pochłania moich czytelników.

pomysł

Skąd pomysł na bloga?

Będąc na pierwszym roku studiów należałam do grona przerażonych i zestresowanych studentów. Mój kierunek był dość wymagający, co nie ułatwiało sprawy. Całe popołudnia, wieczory i noce spędzałam na nauce. Nie wiedziałam czym jest rozrywka i odpoczynek. Piłam hektolitry kawy, jadłam śmieciowe jedzenie. To wszystko w połączeniu z ogromnym stresem sprawiło, że mój organizm w końcu się zbuntował. Pewnego listopadowego wieczora, dzień przed ważnym kolokwium, wylądowałam w szpitalu z kołataniem serca. Moje serce dudniło jak  rozpędzony pociąg.
Nie potrafiłam złapać oddechu. Wtedy powiedziałam: Dość! Postanowiłam zmienić swój styl życia, lepiej się zorganizować, lepiej jeść i co najważniejsze, dowiedzieć się, jak uczyć się szybciej i efektywniej. Od tamtej pory dzielę się na blogu sprawdzonymi przeze mnie metodami usprawniającymi naukę i piszę o wszystkim, co z życiem młodych ludzi jest związane. Od pieniędzy, podróży przez kuchnię i modę, aż po rozwój i kulturę.

Statystyki

demografia

Instagram

Facebook

Zbiorcze dane demograficzne dotyczące osób, które lubią stronę {w podziale na grupy wiekowe i płeć podane w profilach).

współpraca

Podstawowa cena wpisu na blogu zawierająca wsparcie w social mediach oraz newsletter do 10k subskrybentów to 3000 zł netto. Wystawiam faktury. Jeśli chcesz współpracować współpracować z pomysłową i pozytywnie kojarzoną blogerką, a do tego celujesz w młodych ludzi, którzy pragną od życia czegoś więcej, napisz do mnie:

kontakt@aniakania.com