Wszyscy uczymy się całe życie, ale czy ktoś uczy nas jak się uczyć?

To podstawowa umiejętność, która dałaby nam od początku rewelacyjne wyniki w szkole, potem na studiach i w dorosłym życiu! 
Nazywam się Ania Kania i zaczęłam sobie zadawać to pytanie, gdy z powodu stresu i nadmiaru nauki wylądowałam w szpitalu z kołataniem serca. Wtedy postanowiłam, że NIGDY nie dopuszczę do tego ponownie. Zaczęłam zagłębiać się w tajniki efektywnej nauki. Ponad 3 lata prowadzę najpopularniejszego bloga studenckiego w Polsce. Uświadamianie młodych o możliwościach ich mózgów stało się moją pasją. Czy Ty jesteś w stanie uczyć się lepiej i mieć więcej czasu dla siebie? Oczywiście, że tak! Nasze mózgi to cudowne organy i wcale nie jest tak, że ktoś urodził się z gorszymi predyspozycjami! Po prostu nie wiesz, jeszcze, jak wykorzystać swój potencjał, ale ja Ci w tym pomogę!

Co wydarzy się w Twoim życiu, gdy skończysz ten kurs?

Lepsze oceny w szkole i na studiach = szansa na stypendium!

Więcej czasu dla siebie i znajomych!

Przestaniesz się stresować!

Polubisz naukę - uczenie się stanie się przyjemnością!

Znajdziesz czas na pracę i rozwój!

Będziesz w stanie skoncentrować się na nauce w kilka minut!

Zmotywujesz się do nauki!

Przestaniesz się rozkojarzać!

Będziesz uczyć się szybciej!

Stworzysz swój własny system uczenia się!

Stare metody nie przynoszą nowych efektów! Ucząc się cały czas w ten sam sposób nic nie zmienisz! Lepsze oceny, krótszy czasy nauki, koncentrację i zapamiętanie wiedzy na dłużej zyskasz TYLKO wtedy, gdy coś ZMIENISZ!

Jeśli już DZIŚ nie nauczysz się , jak się efektywnie uczyć, to nie dość, że wykończysz się na studiach, to jeszcze Twoja konkurencja na rynku pracy będzie Cię wyprzedać, bo wkrótce wszyscy będą stosować techniki efektywnej nauki!

Wcale nie urodziłaś się z gorszymi predyspozycjami! Po prostu musisz się dowiedzieć, jak działa Twój mózg, by wyciągnąć z niego 100% i zostać prymuską! To się dzieje wśród moich kursantek!

Jeśli chcesz skończyć z wiecznym siedzeniem przy biurku, to nie ma innej drogi! Musisz poznać techniki efektywnej nauki!​