Zrozum okularnika #2.+ jak zgarnąć okulary za darmo?

 

Pamiętacie pierwszy post o tym tytule? Tak się składa, że Ola jest studnią inspiracji bez dna, a jej okularnicze rozterki nie kończą się na 7 ostatnio wypisanych punktach. Czytajcie uważnie, a pod koniec tego krótkiego wpisu będziecie mieli okazję wygrać nowe okulary dla siebie 😉

1.  Okularnikom ciężej w biegu

Tyle rzeczy zniechęca ich do biegania, strach przed przewróceniem się i zgubieniem okularów paraliżuje ich nogi, ale to jeszcze nie najgorsze. Ciągłe poprawianie zsuwających się okularów w biegu – to dopiero koszmar!

2. Okularnikom ciężej w deszczu

widok-z-okular-C3-B3w
a propo deszczu…

3. Czy to lustro czy kałuża?

( Sama nie wiem o co chodzi, ale to dylemat z prawdziwego zdarzenia.)

4. Niebezpieczne tańce hulańce

Okularnik na imprezie zawsze czujny i ostrożny. Dwa razy się zastanowi nim wejdzie na pełen pijanych ludzi parkiet.

5. Okularnik ze spadochronem nie skoczy…

A jak skoczy to i tak nic nie zobaczy.

6. Ten punkt wymyśl sam i zgarnij okulary🙂

Co byś dopisał do mojej listy?
Masz okazję popisać się kreatywnością, bo wraz z Optopro mamy dla Ciebie super konkurs. Napisz w komentarzu pod tym postem z jakimi jeszcze problemami borykają się okularnicy. Niech będzie śmieszny, dziwny lub bardzo życiowy. Wystarczy jeden przykład. Dodaj punkt do mojej listy i wygraj okulary dla siebie! Jeśli jesteś okularnikiem możesz wybrać okulary korekcyjne. Osoby, które nie noszą ich na co dzień mogą wybrać okulary przeciwsłoneczne, w które warto zainwestować, szczególnie latem.
 Pamiętaj, że nosząc okulary przeciwsłoneczne z sieciówek, nie możesz być pewny za ich filtry UV. Takie okulary mogą niszczyć Twój wzrok! Ściemnione szkła powodują rozszerzenie się źrenic, a brak filtru, lub jego niska zawartość pozwalają promieniom UV dostać się do oka. Noszenie takich okularów jest jeszcze bardziej niebezpieczne niż nie zakładanie okularów wcale. Kiedy nie masz na sobie okularów automatycznie mrużysz oczy a źrenica się zwęża i blokuje ilość docierających do oka promieni UV. Dlatego dobrze jest mieć porządne okulary z dobrym filtrem UV. Możesz więc wybrać sobie coś ze strony sklepu Optopro.pl. Mają bardzo szeroką gamę produktów a ich modele okularów są wyjątkowo stylowe. Myślę, że to fajna okazja, żeby zgarnąć okulary za darmo, wiedząc jak się na nie potrafimy wykosztować 😉
 okulary
okulary – Optopro
Zapraszam więc do brania udziału w konkursie i życzę powodzenia! Najlepszy komentarz wybiorę 5 sierpnia.
buziaki!
Ania

9 odpowiedzi

 1. 6. CO DWIE PARY OKULARÓW TO NIE JEDNA 😉
  Biedny okularnik musi wybierać między pójściem ze znajomymi do kina na film 3D (co łączy się z założeniem ważących chyba tonę specjalnych okularów 3D na jego własne) a zostaniem w domu i nudzeniem się 🙁 W pierwszym wypadku po filmie zostaną mu dwa wgłębienia pod oczami i ból głowy, w drugim… hm, no cóż, będzie to dosyć smutne. I jak tu żyć nam, okularnikom?!!!
  Natalia Gronowska

 2. Drzemka przypadkowa? Dla okularnika nie zawsze zdrowa
  Zmęczony człowiek z okularami, nie może sie cieszyć drzemki darami.
  Gdy oglądając TV przymknie oczy i głowa mu lekko na poduszkę zboczy,
  zamiast oglądać wyraźnie Lewego bramki, okularnik wygina swe urocze ramki.
  Po przebudzeniu z odciśniętym nosem, prostuje okulary, bo skrzywiły się pod skosem…

 3. Okularnik musi być twardy!! Czyli okulary vs łzy szczęścia. Okularnik nie powinien się wzruszać. Komedie romantyczne z happy endem- stanowczo zabronione bo przecież przez szkła zalane łzami i tak nie dostrzeżesz czy on i ona= ♥ . Śluby najbliższych obserwowane tylko z kamienną twarzą, bo po magicznym TAK przez jakiś czas nie będziesz widzieć świeżo poślubionych małżonków. I najgorsze… możesz drogi czytelniku zapomnieć o autorach takich jak Nicholas Sparks czy Emily Griffin ( oraz wielu innych tworzących romansidła i wyciskacze łez), książek z mokrymi od łez szkłami nie dasz rady przeczytać!

 4. Okularnik Musik być kujonem. Nie możesz być słabym z jakiegoś przedmiotu, bo przecież nosisz okulary, a więc MUSISZ być dobrym we wszystkim. Dla nauczycieli zawsze bedziesz musiał siedzieć w pierwszej ławce w środkowym rzędzie, bo jesteś ślepy i nikt nie rozumie faktu, że właśnie dlatego nosisz okulary, żeby nie musieć siedzieć 10cm od tablicy.

 5. Nie śmiej się z okularnika przy stole!
  To, że szkła mu zaparowały na sam widok zupy Twojej mamusi, to nie znaczy, że można się nabijać! Okularnik przechodzi to bez przerwy – z herbatą, zupą, parującym schabowym… Wtedy wygląd dania na talerzu traci znaczenie :). I liczy się smak!

 6. 6. Okularnik nigdy nie będzie miał problemu z nieśmiałością…
  Ktoś do Ciebie macha? Nie masz pojęcia kto, bo niedowidzisz? Odmachać czy nie odmachać… To na pewno ktoś znajomy, no, trzeba odmachać! A jednak to nie był znajomy? I co wtedy? Wtedy dzieją się dziwne rzeczy 🙂 Tak poznałam swojego narzeczonego :))
  Agnieszka M.

 7. 6. W przymierzalni są wieszaki, ale nie ma stołka ani półeczki. Ja mam te okulary powiesić czy jak? 😀
  7. O, jaka fajna gorąca czekolada…o, jaka fajna para na szkłach.
  8. Przytrzymywanie okularów, gdy się człowiek wychyla przez okno.
  9. Drzemka? Budzisz się z noskami wbitymi w nos, oczy czy coś innego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *