Moje ulubione kanały na Youtube.

 YouTube_FINAL
Tak jak w tytule, pokażę Ci dzisiaj moje ulubione kanały na YT. Ogólnie nie spędzam tam zbyt wiele czasu i nie jestem jakoś wybitnie obeznana w „youtuberach”. Dlatego większość śledzonych przeze mnie kanałów jest bardzo znana, ale są też takie, o których mogłeś nie słyszeć, a niosą ze sobą przydatne treści.

Dla rozwoju:

 

PROJEKT ODWAŻ SIĘ ŻYĆ
Warto subskrybować ten kanał i włączać wybrane losowo filmiki, gdy ma się doła i gdy brakuje motywacji. O jednym z dodanych tam filmików pisałam w poście jeden filmik, który zmieni Twoje życie.
ROZWOJOWIEC
Bardzo cenne informacje, dla osób zainteresowanych rozwojem wyjaśnione w krótkich prezentacjach. Lubię go słuchać, gdy sprzątam pokój czy robię porządek w półkach, ale potem sprzątam przez 3 godziny…

Dla nauki

POLIMATY
Oczywiście wszyscy znamy. Dla mnie kopalnia ciekawostek.
POLISH POLYGLOT
Nie pamiętam już w ilu językach mówi polska poliglotka, ale w wielu. Bardzo lubię jej kanał, chociaż muszę przyznać, że nie zaglądam regularnie. Wpadam do niej co jakiś czas i połykam w całości parę filmiku naraz. Warto sobie przejrzeć te filmy, jeśli chce się polepszyć efektywność nauki języków. A przecież każdy chce uczyć się ich szybciej i efektywniej! Dopiero dzisiaj, z powodu tworzenia tego posta weszłam pierwszy raz na jej bloga. Myślę, że może on zainteresować germanistów 🙂

Dla rozrywki

LEKKO STRONNICZY <3
Kocham, kocham, kocham! Idealnie trafiają w moje poczucie humoru i w dodatku od nich można zawsze dowiedzieć się czegoś ciekawego. Fajnie, że prowadzą program tak regularnie! Ale nie mówię nic więcej, bo przecież wszyscy ich znają.
20 m2
Też wszyscy znają. Nie jestem na bieżąco ze wszystkimi odcinkami, ale lubię oglądać wybiórczo wywiady z interesującymi mnie postaciami.

Dla babskiej uciechy

CUTE POLISH

Autorka kanału ma nie lada wyobraźnię! Oglądając jej filmiki, można nauczyć się wielu fajnych trików, które uczynią nasz manicure ciekawszym i oryginalniejszym. Zawsze się dziwię nad tym w jak banalny sposób można tworzyć arcydzieła na paznokciach. Laska ma 10 milionów lajkó na FB, więc musi być dobra.

CUTE GIRLS HAIRSTYLES
Niektóre jej fryzury mnie przerastają. Dobra, większość przerasta moje umiejętności fryzjerskie, ale czasem lubię się pobawić włosami. Zdarza się, że mam wyrzuty sumienia, że zapuściłam takie długie włosy, a teraz nic z nimi nie robię ( patrz 5 paradoksów posiadania długich włosów). Wtedy odpalam jej kanał i wyszukuję coś dla siebie. Chyba się zna z tą wyżej, ale nie wiem jakie tam są relacje, bo tak jak pisałam nie znam się zbyt dobrze na YT, ja tylko oglądam 🙂 A może ktoś z Was wie?

 

JULIA

Ją lubię najbardziej, ze wszystkich vlogerek kosmetycznych. Miała podobne do moich problemy i jej rady dużo dla mnie znaczą. Poza tym myślę, że wyróżnia się swoim słodkim akcentem. Czasem opowiada też coś o życiu w stanach, prowadzi też serię Jak zrobić i jest bardzo ładna, a ja lubię patrzeć na ładne dziewczyny.

FASHION TV
Lepiej nie subskrybować ich kanału na stałe, bo zalewają masą filmików, ale warto czasem wejść, pooglądać to, co nas interesuje i wyjść. Ja lubię bardzo filmiki zza kulis sesji, jeśli podłożą pod nie dobrą ścieżkę dźwiękową, to bywają inspirujące.

 

RAAADZKA <3
Jak powiedziałam O., że chciałabym kiedyś mieć torebkę Furli, to powiedział mi, że pewnie dlatego, bo Radzka ją ma. Nie zaprzeczyłam. Magdalena ma świetne poczucie stylu. Jest bardzo odważna i lubi bawić się modą. Lubię ją też za sposób w jaki się wypowiada, ponieważ ona nie mówi jak typowa vlogerka. Ona mówi jak gdyby prowadziła program telewizyjny. Ale ją też przecież wszyscy znają.

To by było na tyle z mojej strony, teraz czekam na Wasze polecenia dla mnie. Co muszę koniecznie oglądać, co jest przydatne, interesujące, ładne. Wysyłajcie linki! Może sami prowadzicie jakieś fajne kanały, którymi chcecie się pochwalić? Dodawanie linków dozwolone! Jestem otwarta na nowości, bo tak jak pisałam nie znam się na YT.
do następnego razu!
Ania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *