fbpx

Niekomfortowy poniedziałek #15 PODSUMOWANIE AKCJI

15 tygodni, to bardzo długi okres jak na serię wyzwań. Dziękuję za to, że byliście w tym czasie ze mną. Robiłam rzeczy na które na co dzień bym się nie zdecydowała lub też nie zmotywowała;) Jednak dzięki Waszemu wsparciu przez 15 tygodni zmagałam się z ciekawymi wyzwaniami, a w dodatku podołałam większości z nich! Jestem bardzo z siebie zadowolona, ale także z Was. Cieszę się, że udało mi się poruszyć kogoś do działania i mam nadzieję, że wniosło to parę miłych chwil do Waszego życia.

Ostatnie wyzwanie poszło mi bardzo fajnie i chyba mogę powiedzieć, że powróciłam już do nawyku wczesnego wstawania, a wiadomo, że to przydatny nawyk;) W tym miejscu na pewno nie kończy się moja przygoda z wychodzeniem poza strefę komfortu. Warto robić to regularnie, by nie bać się nowości i czerpać z życia najwięcej jak tylko się da. Obiecuję, że jeśli postawię sobie jakieś ciekawe wyzwanie, to od razu się nim z Wami podzielę. A teraz czas na podsumowanie całej serii. Jeśli nie brałeś w niej udziału to świetna okazja, by przetestować któreś z zadań!

 

1 - Kopie

2 - Kopie

3 - Kopie4

56

7a8

91011

12

1314

 

Kochani dziękuję jeszcze raz i to jeszcze mocniej! Było mi bardzo miło, gdy czytałam komentarze dotyczące Waszych zmagań. Mam nadzieję, że osoby, które brały udział w akcji nie żałują tego i wiążą ją jedynie z miłymi wspomnieniami. Pamiętajcie, że sami też możecie stawiać sobie wyzwania i realizować je w trybie tygodniowym. Myślę, że nie jestem już Wam do tego potrzebna, ale zawsze możecie się do mnie zgłaszać z nowymi pomysłami i wszelkimi wyzwaniami, które sobie postawicie, aby wyjść poza swoją strefę komfortu. Może się zainspiruję?

buziaki!

Ania

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *