Niekomfortowy poniedziałek #15 PODSUMOWANIE AKCJI

15 tygodni, to bardzo długi okres jak na serię wyzwań. Dziękuję za to, że byliście w tym czasie ze mną. Robiłam rzeczy na które na co dzień bym się nie zdecydowała lub też nie zmotywowała;) Jednak dzięki Waszemu wsparciu przez 15 tygodni zmagałam się z ciekawymi wyzwaniami, a w dodatku podołałam większości z nich! Jestem bardzo z siebie zadowolona, ale także z Was. Cieszę się, że udało mi się poruszyć kogoś do działania i mam nadzieję, że wniosło to parę miłych chwil do Waszego życia.

Ostatnie wyzwanie poszło mi bardzo fajnie i chyba mogę powiedzieć, że powróciłam już do nawyku wczesnego wstawania, a wiadomo, że to przydatny nawyk;) W tym miejscu na pewno nie kończy się moja przygoda z wychodzeniem poza strefę komfortu. Warto robić to regularnie, by nie bać się nowości i czerpać z życia najwięcej jak tylko się da. Obiecuję, że jeśli postawię sobie jakieś ciekawe wyzwanie, to od razu się nim z Wami podzielę. A teraz czas na podsumowanie całej serii. Jeśli nie brałeś w niej udziału to świetna okazja, by przetestować któreś z zadań!

 

1 - Kopie

2 - Kopie

3 - Kopie4

56

7a8

91011

12

1314

 

Kochani dziękuję jeszcze raz i to jeszcze mocniej! Było mi bardzo miło, gdy czytałam komentarze dotyczące Waszych zmagań. Mam nadzieję, że osoby, które brały udział w akcji nie żałują tego i wiążą ją jedynie z miłymi wspomnieniami. Pamiętajcie, że sami też możecie stawiać sobie wyzwania i realizować je w trybie tygodniowym. Myślę, że nie jestem już Wam do tego potrzebna, ale zawsze możecie się do mnie zgłaszać z nowymi pomysłami i wszelkimi wyzwaniami, które sobie postawicie, aby wyjść poza swoją strefę komfortu. Może się zainspiruję?

buziaki!

Ania

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *