Przepis na idealną dziewczynę.

przepis na idealną dziewczynę

Szukasz idealnej dziewczyny? A może chcesz być tą idealną? Nie ważne jakiej jesteś płci, tutaj znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie. Zdradzę Ci najlepszy w sieci przepis na IDEALNĄ DZIEWCZYNĘ.

 

Przepis na idealną dziewczynę ( jedna dorodna, idealna dziewczyna)

 

Składniki:

 

 1. 150g uśmiechu
 2. 1,4 kg inteligencji
 3. 2x po pół kilograma kobiecości
 4. 1 łyżka oleju w głowie
 5. 50 g suszonego żartu
 6. 15 dag pozytywnego nastawienia
 7. barwnik do włosów, oczu, skóry wedle upodobań
 8. szczypta szaleństwa
 9. 5 ml sarkazmu dla smaku
 10. pasja lub zainteresowanie
 11. aromat pewności siebie

 

Wykonanie:

 

W jednej misce delikatnie wymieszać ze sobą 12 dag pozytywnego myślenia (reszta przyda się na później) wraz z 1,4 kg inteligencji. Dodać 50g suszonego żartu i ponownie, ostrożnie wymieszać.  W rondelku na małym ogniu roztopić pasje lub zainteresowanie i jeszcze gorące wlać do miski.  Miksować na wolnych obrotach kolejno dodając: aromat pewności siebie, wybrany barwnik i 150g uśmiechu, ciągle miksując, do uzyskania gładkiej masy. W osobnej misce 1kg kobiecości oblać łyżką oleju w głowie i doprawić szczyptą szaleństwa. Energicznie wymieszać zawartość obu misek.  Gotowe ciasto wlewamy do wybranej foremki. Do wyboru klepsydra, jabłko, gruszka, papryka i wiele, wiele innych. Odstawić w ciepłe i suche miejsce, aż ciasto odpowiednio dojrzeje. Dojrzałe ciasto wypiekać przez godzinę w gorącej atmosferze. W tym czasie przygotować polewę z reszty pozytywnego myślenia i 5 ml sarkazmu. Ostudzoną idealną dziewczynę obficie oblać sosem.

 

I voila! Idealna dziewczyna gotowa!

Jak podoba się Wam mój przepis? 🙂

 

buziaki!

Ania

 

24 odpowiedzi

 1. Haha!!!:) Przepis niezły!:) Bardzo dobrze, że jest sarkazm, jak dla mnie to też jest pewnym wyznacznikiem inteligencji:)

 2. hahaha! Świetne! Cieszę się że Twój przepis wymaga aż tyle inteligencji 😛 Mam wrażenie, że ostatnio Panowie zapominają, że to jest składnik bazowy :))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *