Dziwne sposoby na zaoszczędzenie czasu.

W sieci można znaleźć sporo sposobów na oszczędzanie czasu. Skoro tu jesteś wierzę, że wiele ich już przestudiowałeś a nawet udało Ci się wprowadzić je w życie. Mimo to nadal brakuje Ci czasu? Oto parę dziwnych sposobów, które pomogą Ci go zaoszczędzić.

1. Golenie nóg dwoma maszynkami.

Wszystkie wiemy, że na golenie nóg schodzi nam pół życia. Aby zrobić z tego 1/4 można golić nóżki dwoma maszynkami. Proste a skuteczne.

2. Czytanie książek w toalecie.

No proste a skuteczne!

3. Gotowanie wody na makaron w czajniku.

Nauczyłam się tego w wynajmowanym mieszkaniu, bo prąd jest tańszy niż gaz, ale teraz robię tak też w domu. Wodę na makaron, ryż ziemniaki, jajka, homary i takie tam gotuję najpierw w czajniku. Bo prąd jest tańszy niż Twój czas.

4. Gotowanie jednego dania na dwa dni.

Kiedy wiem, że następnego dnia będę miała mało czasu, gotuję wielki kocioł potrawki ryżowej. Mam papu na dziś, wkładam do lodówki – mam papu na jutro.

5. Nieposiadanie chłopaka/dziewczyny.

Może to boleć, ale prawdą jest, że związek pochłania dużo czasu. Jeśli chcesz go poświęcić na ratowanie świata i podbój kosmosu to nie możesz mieć partnera.
Co jeszcze dopisalibyście do listy?
buźka!

Ania

7 odpowiedzi

  1. albo masz mega długie nogi, albo bardzo owłosione hehe ;d mi golenie nóg zajmuje góra 5 minut1

  2. Z wszystkim się zgadzam, choć nie do końca wyobrażam sobie golenia dwóch nóg w tym samym czasie 😀 chyba byłaby to dla mnie zbyt skomplikowana koordynacja 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *