Ranking kont osobistych dla młodych.

Ranking kont osobistych dla młodych

Ranking kont osobistych dla młodych (nie tylko studentów) już raz pojawił się na tym blogu, ale zdecydowanie wymaga odświeżenia! Nie powiem, że łatwo mi było zabrać się za tę sprawę, ale często pytaliście mnie, o konto, które polecam. Przyzwyczaiłam się już do czytania regulaminów oraz Tabeli Opłat i Prowizji poszczególnych banków, przygotowując dla Was zakładkę – Okazje Finansowe. Tam znajdziecie aktualne akcje prowadzone przez banki, w których to poprzez założenie konta można zarobić około 100-200 PLN. Gwarantują to Wam regulaminy tych akcji, ogłaszanych przez poważne instytucje, jakimi są banki, więc błagam, tych, którzy wciąż myślą, że to jakiś przekręt – przestańcie, bo tracicie! 😀 Bank woli zapłacić klientowi niż pracownikowi za założenie konta. Tak czy siak płaci, a płacąc Tobie, ma szczęśliwego klienta. Konta te 99% przypadków można zamknąć zaraz po odebraniu kasy. Do tego rankingu  kont osobistych dla młodych wybrałam również rachunki, za których otwarcie dostaniecie bonusy np. 100 PLN w gotówce! Spieszcie się jednak, bo większość akcji kończy się już w marcu, więc jeśli czytasz to po 03.2018 to znajdziesz tutaj najlepsze konta bankowe w Polsce, ale konta bankowe z aktualnymi bonusami znajdziesz w zakładce – OKAZJE FINANSOWE.

ranking kont dla młodych

Ranking kont osobistych dla młodych

Warunki rankingu kont osobistych dla młodych.

Podstawowym warunkiem, jeżeli chodzi o idealne konto osobiste dla młodych była dla mnie jego DARMOWOŚĆ. Tak, konto miało być darmowe, ale zwróciłam też uwagę na profity, które możecie wyciągnąć z kont dostępnych na rynku. Wszystko opisałam bardzo czytelnie poniżej. Konta możecie założyć z podanych linków, bardzo wygodnie, bo kurier przyjeżdża do Was za darmo i podpisujecie sobie umowę z domku. Czasem, jeżeli posiadacie już jakieś konto, możecie potwierdzić swoją tożsamość, poprzez wykonanie przelewu, zwykle wys. 1 PLN. Ale to już kolejny krok, najpierw zajmijmy się kontami!

1. Darmowe otwarcie i prowadzenie konta.

2. Darmowa karta do rachunku.

3. Darmowe wypłaty z bankomatów.

4. Darmowe przelewy krajowe.

5. Dodatkowe profity wynikające z posiadania konta.

ranking kont dla młodych

1. Nest Konto bez opłat i bez żadnych warunków

To aktualnie najatrakcyjniejsze konto na rynku razem z BGŻ BNP KONTEM OPTYMALNYM, jeżeli chodzi o cenę. Inne wymienione tutaj konta również są darmowe, gdy spełnimy odpowiednie warunki, np. 5 płatności kartą. To konto jest totalnie darmowe bez warunków, czyli nie musimy o niczym pamiętać. Jedynym minusem jest fakt, że Nest Bank często nie jest obecny w płatnościach w internecie, ale wtedy wystarczy zapłacić kartą wbijając jej numer.

Plusy konta

 1. 0 PLN za prowadzenie konta.
 2. 0 PLN za wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce.
 3. 0 PLN za kartę bezwarunkowo.
 4. O PLN za przelewy krajowe.
 5. O PLN za wszystkie wpłatomaty Euronet.

Minusy konta

 1. Częsty brak możliwości zapłacenia przez Nest Bank w płatnościach internetowych, ale rozwiązanie jest proste. Wystarczy wybrać płatność kartą lub wejść na stronę banku i wykonać przelew na konto sprzedającego.

ZAKŁADAM NEST KONTO przez internet – kurier przyjedzie do Ciebie za darmo z umową.


2. BGŻ BNP PARIBAS Konto Optymalne

To darmowe konto o dobrych warunkach, jeżeli tylko na tym Ci zależy to korzystaj!

Plusy konta

 1. 0 PLN za prowadzenie konta.
 2. 0 PLN za wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce.
 3. 0 PLN za kartę debetową.
 4. O PLN za przelewy krajowe.

Minusy konta.

Sama z niego korzystam i nie widzę wad. 🙂

Jak założyć konto?

 1. Załóż Konto Optymalne wraz z kartą, jeżeli wyrazisz zgodę na przesłanie umowy mailem, będziesz mieć też możliwość zgarnięcia do 300 PLN zwrotu za płacenie kartą.
 2. Podpisz umowę i aktywuj konto. (najlepiej wybrać opcję z kurierem albo przelew weryfikacyjny).
 3. I tyle!

ZAKŁADAM BGŻ BNP KONTO OPTYMALNE


3. PKO Konto dla Młodych

Dla osób w wieku 18-26 lat

Plusy konta

 1. 0 PLN za prowadzenie konta.
 2. 0 PLN za wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce.
 3. 0 PLN za kartę, jeśli dokonasz nią 5 transakcji w miesiącu, a jeśli nie to 5 PLN.
 4. 0 PLN za przelewy krajowe.

Minusy konta

5 transakcji do wykonania, by utrzymać darmowość karty, ale jeżeli to ma być konto użytkowe, nie powinno to stanowić większego problemu.

Zakładam PKO Konto dla Młodych


4. BZWBK Konto Jakie Chcę – darmowe dla osób poniżej 26 roku życia!

Konto w BZWBK, to konto, które mam najdłużej ze wszystkich. Bardzo jestem zadowolona z ich usług. Mają też fajne konto walutowe, więc to bardzo uatrakcyjniło mi ich ofertę. Ja korzystam również z ich karty kredytowej dla bezpieczeństwa finansowego. Z racji tego, że mam wiele kont, czasem jakieś wyzeruję, czasem zapomnę PINu i ta karta kredytowa w BZWBK mnie wtedy ratuje. Poza tym mają wygodne logowanie do bankowości online, co szanuję. 😉

Plusy konta dla osób poniżej 26 lat

 1. 0 PLN za prowadzenie konta.
 2. 0 PLN za wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce.
 3. 0 PLN za kartę, jeżeli zrobisz 5 transakcji kartą. Jeśli nie to 5 PLN.
 4. 0 PLN za przelewy krajowe.

Minusy konta

Minusem dla mnie jest jedynie warunek 5 płatności, by karta była darmowa. To mogą być jednak płatności na dowolną kwotę.

ZAKŁADAM DARMOWE KONTO JAKIE CHCĘ W BZWBK


5. Konto 360 Student – Millenium

Plusy konta

 1. 0 PLN za prowadzenie konta.
 2. 0 PLN za wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce przez pierwsze 2 msc. potem należy wykonać 1 płatność kartą lub BLIKiem, by bankomaty pozostały darmowe. Jeśli tego nie zrobisz, to zapłacić 5 PLN za wypłatę z bankomatu, oprócz BZWBK i Planet Cash, gdzie zapłacisz 1 PLN.
 3. 0 PLN za kartę debetową przez pierwsze 2 msc, potem należy dokonać jednej płatności kartą.
 4. 0 PLN za przelewy krajowe.

Minusy konta

Minusem dla mnie jest jedynie ten warunek z darmowością wypłat z bankomatów, ale w sumie spełnienie warunku jednej płatności kartą w miesiącu to żaden problem, by tę darmowość utrzymać. 😉

ZAKŁADAM KONTO 360 STUDENT! 


Podsumowanie rankingu kont dla młodych:

 1. Totalnie darmowymi kontami bez żadnych dodatkowych warunków do spełnienia są: BGŻ BNP PARIBAS KONTO OPTYMALNE i NEST KONTO.
 2. Pozostałe konta mają warunek np. 5 płatności kartą, ale i tak jest to dość prosta sprawa do załatwienia. Te konta to: BZWBK KONTO JAKIE CHCĘ, MILLENIUM 360 STUDENT, PKO KONTO DLA MŁODYCH.

WAŻNE! Bardzo, ale to bardzo napracowałam się nad tym rankingiem kont osobistych dla młodych. Przeczytałam w sumie kilkanaście regulaminów banków, by wybrać te, które są totalnie darmowe lub warunki darmowości są łatwo w wykonaniu. To naprawdę najlepsze konta dla młodych na rynku, wybrane specjalnie dla Was, żebyście nie musieli sami przeszukiwać tego gąszczu ofert. Siedziałam w tym przez kilka dni, żeby przeanalizować wszystkie dokumenty, więc będę bardzo wdzięczna, jeżeli to docenisz i podsuniesz ten post swoim znajomym teraz, póki wiele akcji promocyjnych trwa lub gdy będą poszukiwali nowego konta. Myślę, że będzie to dla nich fajne udogodnienie. Zawsze można też po prostu udostępnić ten post na swojej tablicy na Facebooku. 🙂

Miłego korzystania i zarabiania na kontach!

Do następnego czytania!

Ania

6 odpowiedzi

 1. Bardzo szanuję taką pracę, bo sama zakładałam konto z mamą i z jej polecenia – nigdy bym tego sama nie ogarnęła. A mój nieszczęsny przyjaciel tak się zamotał w samym regulaminie, że do studiów chodził bez konta, bo się obraził na świat 😛 Szczerze mówiąc, że wiedziałam, że banki mają specjalne oferty dla młodych, myślałam że tylko dla dzieci 😛 Aczkolwiek sama należę do stałych ludzi i konta nie zamierzam zmienić póki oni mi czegoś wrednie nie zmienią.

 2. Aniu, czy masz może gdzieś w pliku poprzednią wersję posta? 🙂 Chodzi mi o warunki otrzymania premii.
  Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *