Potrzebowałam czegoś nowego.

Potrzebowałam czegoś nowego.

Prawdziwy człowiek.

To ja i Ty. Tyle, że ja czułam się trochę sztuczna dla Ciebie. Wiesz, ciągle te porady, porady, porady. Jeżeli śledziłeś mnie na Instagramie, to poczułeś już trochę człowieczeństwa z mojej strony. Tam, szczególnie na Stories nie jestem tylko encyklopedią od uczenia się. Brakowało mi jednak pokazywania siebie w sieci, pokazywania tego, jak wygląda moje życie, jaka jestem ja. A jestem bardzo żartobliwa. Mam duże poczucie humoru i na większą część naszego istnienia patrzę z przymrużeniem oka. I taki też będzie nowy twór, który rozpoczynam właśnie dziś.

 

 

Seria filmów z pogranicza vlogowania, dokumentowania i reżyserowania. Bardzo z przymrużeniem oka, bardzo luźno i jeszcze bardzo nieporadnie. Ale wiesz, co? Mam to gdzieś. Pamiętam moje początki blogowania. Och, jakie to było nieporadne! Nie umiałam wielu rzeczy, zaczynając od fotografii, idąc przez redakcję tekstu, a na marketingu kończąc. Nauczyłam się tego wszystkiego z czasem. Tak będzie i tym razem. Bawcie się dobrze, bo ja bawię się fenomenalnie. Puściłam wszystkie liny, które mnie uwierały i tu będzie dziać się WSZYSTKO, na co będę miała ochotę. Nie pomyślę już, że to „nie pasuje”. Będę swobodna, szczera, ale i przerysowana oraz sarkastyczna. Będę rzucać suchymi żartami, aż podlejecie laptopy.  Jeśli masz ochotę w to wejść, to obserwuj mnie na Youtube, bo tutaj nie będę wrzucać zajawek filmów. To tylko ten jeden raz, żeby wszyscy na pewno dowiedzieli się o tym, co dzieje się na kanale.  Nie martw się, nie zarzucam mojej studenckiej działalności. Po prostu uzupełniam ją o siebie, o moje życie, emocje i przemyślenia. Bardzo brakowało mi miejsca, w którym mogłabym dzielić się tymi „zwykłymi”, a w moim przypadku filozoficznymi przemyśleniami na temat życia i śmierci. Pamiętam, że wszyscy bardzo je lubili, a na blogu studenckim nie było na nie miejsca. Teraz znajdą się w filmach.

 

Masz jeszcze jeden powód, dla którego powinieneś zobaczyć ten film…

 

 

 

… piesełek. 😀

 

 

 

 

Do następnego czytania!

Ania

 

 

8 odpowiedzi

  1. Ooo piesełek mnie zachęcił :D. Swoją drogą wygląda jak taki misio :D. W sumie każdy ze znajomych chyba wie, że uwielbiam psy, więc kolega raz kiedys do mnie, że ma fajnego kolege i on ma psa. A ja się pytam aby powiedział cos więcej. A on:”po co skoro i tak zapytasz mnie czy lubi psy”. Taaakże tak xD.

  2. Według mnie Wyższa Szoła Zarządzania i Bankowości (www.wszib.poznan.pl) to jedna z lepszych uczelni w Poznaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *