Jak zdać sesję? Rusza wyzwanie: Sesja is Coming!

wyzwanie sesja is coming

Sesja moi drodzy zbliża się wielkimi krokami. Niby mamy taki niepozorny kwiecień, ale nie rozsiadajmy się na kwitnących laurach. 😉 Jeżeli teraz podejmiemy bardzo małe kroki w kierunku przygotowania się do egzaminów, to zapewniam Was, że później odejdzie Wam wiele problemów i niepotrzebnych nerwów. Tym, którym zależy na wynikach, to takie wczesne przygotowania również bardzo się przydadzą. Chcę już zacząć motywować Was do nauki i być TĄ OSOBĄ, która przypomni i powie, że wszystko będzie ok. Jak zdać sesję? Polecam dołączyć do wyzwania: Sesja is Coming i dokładnie śledzić moje wskazówki. To przepis na zdane egzaminy, który sprawdził się już u tysięcy studenciaków! (Brzmi jak tekst z telezakupów, ale to prawda :D)

Dołączam do wyzwania: Sesja is coming![

1. Jak będzie wyglądało wyzwanie: Sesja is Coming?

 1. Porady związane z efektywną nauką i przygotowaniem do sesji. Będą to naprawdę małe i proste w wykonaniu kroki, które usprawnią przygotowania. Kieruję się zasadą, że 20% działań daje 80% efektów. Trzeba tylko wiedzieć, które działania należy wykonać i ja zamierzam o nich mówić! 🙂
 2. Filmy video – 5 filmów, które będą świetnym przedłużeniem tego, o czym napiszę w mailu. Nakręciłam je rok temu do tego samego wyzwania i uważam, że nadal są świetnym źródłem wiedzy.
 3. Przez 2 tygodnie wyślę do Ciebie około 5-6 maili.
 4. Czas trwania: 16.04-30.04

Wyzwanie Sesja is coming

2. Gdzie odbędzie się wyzwanie: Sesja is coming?

 1. Maile do Was – To w mailach potrafię przekazać najwięcej informacji, ciepła i wsparcia skierowanego do każdego z osobna. Najbardziej lubię tę formę wyzwań, bo czuję się wtedy, jakbym wysyłała list do konkretnej osoby, a nie kierowała moje słowa do liczącej sobie kilkadziesiąt tysięcy osób, grupy czytelników bloga. Poza tym maile zostają w Waszych skrzynkach, łatwo jest Wam do nich wracać. Na pewno łatwiej niż przeszukiwać bloga czy Facebooka.
 2. Instagram To medium rewelacyjnie sprawdziło się podczas Miesiąca Systematycznej Nauki. Codziennie przez 2 tygodnie będę publikować różne motywacyjne treści na Stories. Co kilka dni pojawią się też posty na moim IG związane z wyzwaniem. Dlaczego będę to robić, skoro mamy już maile? A no dlatego, że maila się czasem przeoczy, zapomni się o nim. A tak, uśmiechnę się jeszcze z Instagrama i przypomnę, żeby z wiedzy zawartej w mailu skorzystać! 😉 Poza tym IG, to świetne miejsce do obserwacji Waszych poczynań. Jesteśmy pod hashtagiem #WyzwanieSesjaIsComing Korzystajcie też śmiało z grafiki, którą przygotowałam dla Was poniżej.
 3. Studenci – Grupa Wsparcia – Postanowiłam, że i na naszej grupie będą pojawiać się posty związane z wyzwaniem! Dokładnie w tym samym celu, co na Instagramie. Nie chcę, żebyście zapomnieli o tych przygotowaniach, będę się do Was dobijać z każdej strony, po prostu żeby ta sesja upłynęła Wam w spokoju, bez nerwów.

3. Motywujemy, wspieramy i chwalimy się! #WyzwanieSesjaIsComing

Podczas listopadowego Miesiąca Systematycznej Nauki, który okazał się wielkim sukcesem najbardziej podobało mi się to, co działo się między Wami! To jak się motywowaliście, chwaliliście! Powiem szczerze, że to znowuż motywowało mnie! Nie tylko do nauki, ale przede wszystkim do tworzenia kolejnych maili, do mówienia o wyzwaniu. To może zabawne, ale Wasze zdjęcia mobilizowały mnie do mobilizowania Was! Dzięki Wam stworzyłam tak przydatne treści, ponieważ widziałam sens. Widziałam 1000 osób, które regularnie pokazują mi, że te treści są przydatne, że im to pomaga, że uczą się ze mną! Chcę tak jeszcze raz! 🙂

Do czego więc Was zachęcam?

 1. Chwalcie się tym, czego dzisiaj dokonaliście pod hashtagiem #WyzwanieSesjaIsComing
 2. Śmiało możecie używać poniższych zdjęć, które stworzyłam na Instagram.
 3. Jeżeli macie jakikolwiek problem, piszcie na #WyzwanieSesjaIsComing

Zdjęcia są dla Ciebie. Korzystaj do woli! 😉

Wyzwanie sesja is coming
Wyzwanie sesja is coming
Wyzwanie sesja is coming

Nie dajcie się zwieść takiej typowej, studenckiej gadaninie, którą może (mam nadzieję, że nie) spotkacie wśród swoich znajomych. Aaa, jakoś to będzie. Teraz się tym nie przejmuję. Albo: Już się uczysz?! Ja to zacznę w czerwcu. Dbajcie o swoje zdrowie, o swój czas i jeżeli chcecie to także o swoje oceny. Nie bądźcie typowymi studentami z memów. Takie podejście kończy się tym, że po 5 latach nerwów związanych z sesją, mózg automatycznie kojarzy naukę z czymś stresującym, niefajnym. Po tym czasie studenciaki stają się dorosłakami. Bardzo leniwymi, żyjącymi w monotonni, nierozwijającymi się dorosłakami. Nie róbcie sobie tego.

PS Laury tak naprawdę jeszcze nie kwitną.

Do następnego czytania!

Ania

5 odpowiedzi

 1. Aniu, dołączyłam do wyzwania i nie dostałam żadnego maila, sprawdziłam „Spam”, „Oferty” i wszystko co się da. Mam od Ciebie tylko wcześniejsze wiadomości. Możliwe, że mnie nie zapisało teraz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *