Wakacyjne Wyzwanie Językowe – Pokonamy nasze słabości!

Wakacyjne Wyzwanie Językowe
Ludu Duloc! (To ze Shreka.) Wszem i wobec ogłaszam Wam, że Wakacyjne Wyzwanie Językowe odbędzie się za całe 11 dni! 11 dni dzieli Cię mój Ty ludzie najdroższy od tegoż fantastycznego przeżycia jakim jest tygodniowe wyzwanie rozwijające umiejętności językowe. Skupimy się na słabostkach, co by już spokój nam dały! Skupimy się na mówieniu, bo to najważniejsza funkcja języka! Niech żyje komunikacja! Po to się właśnie języków uczy, co by się komunikować z innymi człowiekowatymi!

Co mam na myśli, kiedy mówię, że pracujemy nad słabymi punktami?

1. Oczywiste, że popracujemy nad tym, co sprawia nam największe problemy.
2. Postaramy się zminimalizować zacinanie i „brakujące słówka”.
3. Zorganizujemy czas, tak, żebyście faktycznie uczyli się języka, a nie tylko skakali między tematami! Poza tym, poszukamy tego czasu w innych miejscach, bo języka, to wręcz nie powinno się uczyć tylko przed biurkiem!
4. Będę surowa i na pewno powiem, a nawet nakażę kilka działań w kierunku systematyczności!
5. Ale przede wszystkim poruszę Was do działania, bo to największa słabość wszystkich osób, które chcą uczyć się języków. To, że nie potrafią się za to zabrać!

Jak będzie wyglądało wyzwanie?

1. 13.08.2017 – 18:00 – Wyzwanie rozpocznie webinar o tym, jak uczyć się języka samodzielnie. Chcę Wam dać powera do realizowania zadań podczas wyzwania.

2. Wyzwanie potrwa 7 dni i codziennie otrzymacie ode mnie po jednym zadaniu!

3.Przez 7 dni, codziennie opublikuję film na sekretnej grupie wyzwania z moimi wskazówkami i przemyśleniami dotyczącymi danego zadania. W tym filmie postaram się Was zmotywować do zabrania się za zadanie, a Wy będziecie mogli się wzajemnie wspierać! Grupa jest czymś ekskluzywnym w wyzwaniu. Jest dla osób, którym naprawdę zależy, które naprawdę chcą się zaangażować, dlatego istnieje jeden warunek dostania się do niej.  ->

4. Jakoże wszystkie wyzwania, które organizuję są darmowe, a ja wkładam w nie mnóstwo, ale to mnóstwo pracy, to link do grupy otrzymają tylko osoby, które na IG/Stories/Facebooku/ na swoim blogu dodadzą informację o wyzwaniu i oznaczą mnie w poście. Jedna osoba z grupy dostanie darmowy dostęp do kursu szybkiej i efektywnej nauki, który aktualnie tworzę i stanie się jego testerem. 😉 Myślę więc, że warto podzielić się informacją o wyzwaniu! Możecie skorzystać z darmowych grafik, które dla Was przygotowałam.

Wrzuć informację o wyzwaniu do sieci, by dostać się do sekretnej grupy wyzwania. Możesz użyć poniższych grafik lub linku do tego wpisu. 🙂 Hashtag oczywiście #WakacyjneWyzwanieJęzykowe

FACEBOOK/INSTAGRAM

FACEBOOK/INSTAGRAM

INSTAGRAM STORIES


 
Szykuje nam się sporo pracy! Te 7 dni to naprawdę niewiele, ale chciałam skoncentrować się na języku. Wiesz dlaczego zdecydowałam się na tak krótkie wyzwanie? Sama nie mogę w tym roku pozwolić sobie na dłuższe, tworzę kurs efektywnej nauki, na który można zapisać się tutaj i mam od groma pracy!. A ja chcę i zawsze robię wyzwanie z Wami! Nie wyobrażam sobie spisać listę zadań, wrzucić ją do sieci i olać temat. Ja te zadania robię z Wami! Zrobimy tydzień, ale intensywny. Sama zajmę się włoskim. Ten język to już jakiś zapomniany przeze mnie jest. A przyda mi się, bo niedługo chcę odwiedzić moje ukochane Salerno!
Poza tym wiecie, że moje wyzwania są specyficzne. Nie jestem szaloną motywatorką z pomponami w ręku. Jestem dziewczyną, która ma te same problemy z motywacją i  regularnością, co Wy! Mimo tego, gdy już coś robię, to robię to porządnie. A szczególnie, gdy robię to dla 1000 osób! (Tyle zazwyczaj bierze udział w wyzwaniu).  No to kto jest ze mną? Dajcie znać, nad jakim językiem chcecie pracować. Damy czadu kangury!

Do następnego czytania!
Ania

3 odpowiedzi

  1. Próbowałam zapisać się na wyzwanie, używając dwóch różnych adresów mailowych, ale nic nie przyszło na żaden z nich 🙁 Czy chodzi o to, że najpierw trzeba udostępnić infografikę o wyzwaniu, a dopiero potem można się zapisać? O wyzwaniach słyszałam na Instagramie Madame Polyglot, a choć już dawno nie jestem studentką, to bardzo mnie one zaintrygowały.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *