Kurs Efektywnej Nauki! – Strategia uczenia się, o której nigdzie się nie mówi.

Kurs efektywnej nauki pokazuje potęgę Twojego  mózgu. Mózg jest jego głównym symbolem, bo to nie żadne specjalne zeszyty, zakreślacze czy książki sprawią, że będziesz uczyć się szybciej i zapamiętywać na dłużej. To Ty i Twój mózg! To nie jest tak, że potrzebujesz jakiegoś specjalnego talentu, żeby świetnie się uczyć. Każdy ma ten potencjał w sobie, trzeba tylko dowiedzieć się, jak go uwolnić!

Dlaczego zdecydowałam się stworzyć ten kurs?

Moja przygoda z technikami efektywnej nauki zaczęła się, gdy od złej nauki, od niespania i niezdrowego odżywiania wylądowałam w szpitalu z kołataniem serca. Wtedy postanowiłam, że NIGDY nie dopuszczę do tego ponownie. Zaczęłam zagłębiać się w tajniki wiedzy o skutecznej nauce. Ponad 3 lata prowadzę najpopularniejszego bloga studenckiego w Polsce. Uświadamianie młodych o możliwościach ich mózgów stało się moją pasją i życiową misją. 

W końcu będę miała odpowiedzi na wszystkie Wasze pytania w jednym miejscu!  Dostaję różne zapytania, o to jak robić notatki, jak uczyć się języków, jak rozwiązać konkretny problem z uczeniem się, ale najczęściej otrzymują bardzo ogólne zapytania o to, jak poradzić sobie z nauką. Ten kurs będzie teraz moją odpowiedzią. Nie chcę tylko mówić o technikach efektywnej nauki.  Chcę Cię ich NAUCZYĆ, żebyś wprowadził/a je w życie  i dzięki temu szybciej i na dłużej zapamiętywała wiedzę, otrzymywała lepsze oceny, a nawet stypendia,  miał/a czas dla siebie, czas na pracę, czas dla znajomych. żebyście faktycznie potrafił/a się skoncentrować na nauce  i przestał/a rozpraszać! 
 
No i w końcu muszę podkreślić, że to Wy i Wasze przemiany i wiadomości sprawiły, że uwierzyłam w siebie i zobaczyłam, że ta wiedza faktycznie jest potrzebna! Spójrz tylko na 2 ostatnie wiadomości od moich czytelniczek! 
 

A tak wyglądają notatki wizualne w formie map myśli z każdej lekcji kursu!

Jakie efekty daje kurs?

Wiadomość od czytelniczki, która dzięki moim poradom dostała stypendium naukowe!

Jej przemiana pokazana na ocenach!

Inna czytelniczka uciekła dzięki moim poradom przed poprawką z maty i warunkiem fizyki!

Czego nauczysz się dzięki kursowi efektywnej nauki?

 • Stosować techniki efektywnej i szybkiej nauki.
 • Różnych sposobów notowania i wybierzesz swój ulubiony.
 •  Lubić naukę, zatracać się w niej i nie nudzić się!
 •  Jak uczyć się szybciej.
 •  Jak zapamiętywać na dłużej.
 •  Jak odblokować pamięć, gdy nagle czegoś zapomnisz.
 •  Jak uczyć się z książek.
 •  Jak uczyć się przedmiotów ścisłych/ humanistycznych/przyrodniczych.
 •  Jak lepiej uczyć się języków.
 •  Jaki jest Twój idealny sposób nauki.
 •  Jak uczyć się dat.
 •  Jak szybciej uczyć się definicji.
 •  Jak przestać się rozpraszać i utrzymać pełną koncentrację.
 •  Jak przestać się stresować szkołą lub studiami.
 •  Jak wrzucić mózg na wyższe obroty i zapamiętywać szybciej!​
 •  Co robić, by utrzymać mózg w dobrej kondycji.
 •  Dowiesz się jak działa mózg i jak Ty możesz to wykorzystać.

Co kurs zmieni w Twoim życiu?

Lepsze oceny w szkole i na studiach = szansa na stypendium!

Więcej czasu dla siebie i znajomych!

Przestaniesz się stresować!

Polubisz naukę - uczenie się stanie się przyjemnością!

Znajdziesz czas na pracę i rozwój!

Będziesz w stanie skoncentrować się na nauce w kilka minut!

Zmotywujesz się do nauki!

Przestaniesz się rozkojarzać!

Będziesz uczyć się szybciej!

Stworzysz swój własny system uczenia się!

Jak wygląda kurs?

 1. Kurs znajduje się na platformie, do której otrzymasz dostęp zabezpieczony loginem i hasłem
 2. Kurs jest podzielony na 4 moduły. 
 3. Zaraz po zakupie kursu otrzymasz dostęp do wszystkich modułów. Chcę jednak, żebyś stopniowo wdrażała poznaną wiedzę. Za wszelką cenę chcę uniknąć słomianego zapału u kursantów, którzy przejrzeliby cały kurs za jednym zamachem, popadli w hip-hip-huraśne nastawienie i zaprzestali stosowania metod po tygodniu. Ja chcę Cię NAUCZYĆ efektywnej nauki. To ważne dla mnie słowo. NAUCZYĆ. Nie pokazać te techniki, nie wskazać, nawet nie chcę Cię ich uczyć. Ja chcę Cię NAUCZYĆ. Tryb dokonany jest tu bardzo ważny.
 4. Otrzymasz dostęp do tajnej grupy kursu, by razem z innymi kursantami motywować się do działania i wspólnie rozwiązywać napotkane problemy! 

Masz jeszcze jakąś wątpliwość? Kursowe Q&A

Możesz skorzystać z aktualnych promocji bankowych, w których banki wypłacają pieniężne nagrody za założenie u nich konta i spełnienie kilku warunków typu „1 płatność kartą”. Więcej na temat takich akcji piszę na blogu. Możesz w ten sposób zgarnąć od 100 do 300 złotych (zależy od banku) i pokryć w ten sposób koszt kursu. 🙂 Wydaje mi się, że nie zdążysz spełnić wszystkich warunków w dwa tygodnie, ani bank nie zdąży Ci przelać tych pieniędzy, ale dzięki regulaminowi promocji, masz pewność, a nawet dostęp do konkretnej daty, w której zostanie wykonany przelew na Twojego konto. Dodam jeszcze, że podobne kursy stacjonarne kosztują od 800 do nawet 1500! złotych. A ja wiem, że pieniądze zainwestowane w własny rozwój zawsze się zwracają. 😉

KLIKNIJ TUTAJ I WEŹ UDZIAŁ W AKCJI BANKOWEJ, BY ZGARNĄĆ KASĘ NA KURS!

Po pierwsze, to bardzo mi miło, że masz już jeden mój produkt i interesujesz się kolejnym! <3 Sesyjny Poradnik nazywam lekarstwem na sesję. Kurs pomaga stworzyć całoroczny system nauki i uczy tego, jak zapamiętywać na długo. Sesyjny Poradnik zawiera więc wszystkie szybkie rozwiązania, jakie znałam 2 lata temu, które usprawniają naukę i pomagają pokonać sesję. Kurs natomiast zawiera całą moją wiedzę na temat efektywnej nauki. Część wiedzy musi się pokrywać, bo nie wyobrażam sobie, żeby informacje zawarte w SP nie pojawiły się w ogóle w kursie, jednak znajdziesz w nim też wiele nowych informacji.

A może nikt nie wytłumaczył Ci jak poprawnie z nich korzystać? Albo przedstawił Ci od razu skomplikowane mnemotechniki, które w dodatku zostały źle dopasowane do materiału, przez co ich stosowanie okazało się totalną klapą? Albo ktoś powiedział Ci, że na jednej mapie myśli musisz umieścić skrótowo WSZYSTKIE ważne informacje? Ja wiem, że techniki efektywnej nauki, które przedstawiam w kursie działają. Wszystko jest kwestią odpowiedniego ich wytłumaczenia i przedstawienia możliwych zastosowań oraz wielokrotnych testów. Nie warto zrażać się przy pierwszym podejściu. Do kursu otrzymasz tabelę śledzenia postępów, dzięki której sprawdzisz, co u Ciebie działa najlepiej.

Nie ma czegoś takiego jak słaba pamięć! Wszyscy rodzimy się anatomicznie podobni. Taki sam mózg jak Ty mają Twoi znajomi, Twoi nauczyciele i profesorowie na uczelni. Wszystko jest kwestią praktyki. Im częściej ćwiczysz swój mózg, tym lepiej on się rozwija. Tym łatwiej uczy się nowych umiejętności. Może to zabrzmi dziwnie, ale może nie wiesz jeszcze, jak używać swojego mózgu? 😉 Możliwe, że po prostu nie wiesz, w jaki sposób on się uczy, a ten kurs właśnie o tym mówi! W tym kursie nauczę Cię, jak się uczyć, więc nie mam wątpliwości, ze jest on dla Ciebie stworzony!

Tak, tak, tak! Gdy zaczynałam interesować się technikami efektywnej nauki moim celem było na początku SZYBSZE uczenie się, a nie lepsze oceny. Ponieważ siedziałam w książkach od rana do wieczora, to chciałam znaleźć czas dla siebie. Dlatego uznałam, że dowiem się, jak mój mózg najszybciej zapamiętuje informacje. Pierwszym efektem po wprowadzeniu technik było właśnie zyskanie większej ilości czasu dla siebie. Dopiero później poprawiły się moje oceny, aż skończyłam z 5-tką na dyplomie magistra. 🙂 Gdy zastosujesz więc wiedzę zawartą w kursie, będziesz uczyć się szybciej i pogodzisz pracę ze studiami. 🙂

Jeśli podczas nauki non stop się rozkojarzasz, błądzisz myślami i nie potrafisz się skupić na nauce, to uwierz mi, że to zupełnie normalne w dzisiejszych czasach. Przez szybki przepływ informacji większość młodych osób ma z tym problem, ale nawet nauczyciele, z którymi o tym rozmawiałam, zauważają ten problem u siebie. Okazuje się, że przyszłość należy do tych, którzy potrafią się koncentrować i kończyć zadania. W kursie aż 2 lekcje poświęcone są stricte poprawie koncentracji, ale i wiele technik tam przedstawionych, wpływa również na skupienie. Rozwiążemy więc i ten problem! 🙂

Oczywiście, że tak! Większość treści ma pomóc Ci uczyć się szybciej, a do tego w kursie znajduje się specjalna lekcja dotycząca tego, jak uczyć się z książek. 

Non stop dostaję wiadomości o tym, jak motywujące są moje treści, chociaż nie zawsze motywacja była moim celem. W pierwszych lekcjach kursu opowiadam o motywacji do nauki i pomagam stworzyć Ci cały rytuał uczenia się, dzięki któremu żaden słomiany zapał nie będzie Ci już potrzebny, bo będziesz podchodzić do książek z ciekawością i zaangażowaniem! Kurs ma sprawić, że nauka będzie dla Ciebie przyjemnością, a nie zwykłym wkuwaniem. Wtedy chętniej będziesz się do niej zabierać. 😉

Spokojnie. Stresujesz się nadchodzącym testem, bo nie kontrolujesz sytuacji. Boisz się, czy zdążysz się wszystkiego nauczyć na czas, boisz się, ze pytania Cię zaskoczą. Odpowiednie przygotowania sprawią, że będziesz nad tym panować i będziesz w stanie nauczyć się wszystkie na czas, a nawet wcześniej! By znaleźć jeszcze dzień lub dwa na powtórki. Celem kursu jest stworzenie własnego systemu nauki, który pomoże Ci zaplanować naukę z odpowiednim wyprzedzeniem (nie za dużym, nie za małym) oraz dobrać sposób nauki idealny dla Ciebie. Poza tym w kursie znajduje się lekcja dotycząca radzenia sobie ze stresem. Wszystkie te czynniki razem pomogą Ci opanować stres i odpowiednio przygotować się to sesji/matury czy też sprawdzianu.

Każde specyficzne studia charakteryzują się tym… że są specyficzne. 😉 Napisz więc proszę do mnie, a ja powiem Ci, czy kurs jest dla Ciebie. 

aniakania@bluek-kangaroo.pl

Jeśli Twój problem się tutaj nie znalazł, zawsze możesz napisać mi maila na: aniakania@blue-kangaroo.pl

Wybierz swoją wersję kursu!

Pakiet podstawowy –
KURS ONLINE

pln 247,00
 • 21 lekcji video pokazujących Ci techniki efektywnej nauki.
 • Metody szybkiego uczenia, o których nikt nie mówi.
 • Metody szybkiego uczenia, o których nikt nie mówi.
 • Plan nauki i plan wdrażania metod efektywnej nauki oraz wiele innych materiałów edukacyjnych w formie PDF.
 • Dostęp do tajnej grupy kursu.

Pakiet Premium z Sesyjnym Poradnikiem

pln 287,00
 • 21 lekcji video pokazujących Ci techniki efektywnej nauki.
 • Metody szybkiego uczenia, o których nikt nie mówi.
 • Metody szybkiego uczenia, o których nikt nie mówi.
 • Plan nauki i plan wdrażania metod efektywnej nauki oraz wiele innych materiałów edukacyjnych w formie PDF.
 • Dostęp do tajnej grupy kursu.
 • Sesyjny Poradnik w rozszerzone wersji – kultowy e-book, który jest doraźnym lekarstwem na sesję.
z e-bookiem

Pakiet VIP z Sesyjnym Poradnikiem
i osobistymi konsultacjami.

pln 467,00
 • 21 lekcji video pokazujących Ci techniki efektywnej nauki.
 • Metody szybkiego uczenia, o których nikt nie mówi.
 • Metody szybkiego uczenia, o których nikt nie mówi.
 • Plan nauki i plan wdrażania metod efektywnej nauki oraz wiele innych materiałów edukacyjnych w formie PDF.
 • Dostęp do tajnej grupy kursu.
 • Sesyjny Poradnik w rozszerzone wersji – kultowy e-book, który jest doraźnym lekarstwem na sesję.
 • Moją osobistą pomoc w rozwiązywaniu wszelkich problemów, na które natrafisz podczas kursu i w udoskonalaniu Twojego systemu nauki.
VIP

Nie mogę się doczekać na burzę mózgów z Wami w grupie kursu! Coś czuję, że to będzie petarda! No bo, jak połączymy w jednym miejscu ludzi chętnych rozwoju, zmian, chcących uczyć się lepiej i szybciej, to musi być super!

 

Do następnego czytania!

Ania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *